Aktualności i informacje -> Intencje mszalne

UWAGA: W dni powszednie Mszę Świętą sprawujemy  o godzinie 1800, w niedziele  o godz.  0730, 0900, 1100, 1230, 1800. Serdecznie zapraszamy do udziału w Eucharystii i w nabożeństwach.

Wszystkie dane osobowe zawarte ne tej stronie są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem
II NIEDZIELA ADWENTU
09 grudnia 2018r.

07.30 + Leokadię i czesława Pędzich, Antoninę i Kazimierza Orłowskich, Lucjana Ajdys, Roberta Olszewskiego, Magdalenę i Tadeusza Albekier, Józefę i Jana Chojnackich.

09.30 Msza św. zbiorowa,

11.00 + Ryszarda w 35r. śm. Helenę i Jarosława Sopińskich.

12.30 + Barbarę z racji imienin Bronisławę i Józefa.

18.00 + Leokadię i Władysława Kamińskich.

Poniedziałek 10 grudnia.

18.00

Wtorek 11 grudnia.

18.00.

Środa 12 grudnia.

18.00.

Czwartek 13 grudnia WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY I MĘCZENNICY.

18.00.

Piątek 14 grudnia WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA.

18.00 W intencji Mateusza z okazji 12r. urodzin o Boże Błogosławieństwo i potrzene łaski.

Sobota 15 grudnia.

18.00 + Jerzego Zielińskiego Jego rodziców i dziadków, rodziców i dziadków Orzechowskich, Janinę Wartałowicz.



I NIEDZIELA ADWENTU
02 grudnia 2018r.

07.30 

09.00 Msza św. zbiorowa.

11.00 + Henryka i Helenę Białowąsów.

12.30 + Józefę Pacholak w 7r. śm. i Jana Pacholaka oraz Andrzeja Molęgowskiego.

18.00 Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia Roberta i Bogumiły.

Poniedziałek 03 grudnia WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, KAPŁANA.

18.00 Msza św. za polecanych w wypominkach rocznych.

Wtorek 04 grudnia.

18.00 

Środa 05 grudnia.

18.00

Czwartek 06 grudnia WSPOMNIENIE ŚW. MIKOŁAJA, BISKUPA.

18.00

Piątek 07 grudnia WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA.

18.00 + Józefę Sawicką w 15r. śm.

Sobota 08 grudnia UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP.

18.00 + Małgorzatę w r. śm., Michała, Karola, Cecylię, Bogumiła i Edwarda Sopińskich oraz Hannę-Barbarę Topolską.


UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHSWIATA
25 listopada 2018r.

07.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Anny, Katarzyny, Antoniny, Norberta, Dominika i Joanny.

09.00. Msza św. zbiorowa.

11.00 + Stefana Bieleckiego.

12.30 + Kazimierę Pasternak w 4r. śm.

12.30 + Janinę w 1r. śm. i Zdzisława Klus.

18.00 + Michała Sadowskiego w 1r. śm.

Poniedziałek 26 listopada.

18.00.

Wtorek 27 listopada.

18.00.

Środa 28 listopada.

18.00.

Czwartek 29 listopada.

18.00 + Jana, Zygmunta  Sadowskiego w r. śm. Jego rodziców Zuzannę i Józefa, Genowefę, Andrzeja Irków oraz dziadków Sadowskich, Kozakiewiczów i Irków.

Piątek 30 listopada ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA, APOSTOŁA.

18.00 + Ks. Ryszarda Blocha.

Sobota 01 grudnia.

18.00.




XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
18 listopada 2018r.

07.30 + Roberta Majchrzaka w 7r. śm.

09.00 Msza św. zbiorowa.

11.00 + Henryka w 15r. śm. i Edwardę Franiewskich.

12.30 + Monikę Niedziela w 33r. śm.

18.00 W intencji Iwony z racji urodzin.

Poniedziałek 19 listopada.

18.00.

Wtorek 20 listopada WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, KAPŁANA.

18.00.

Środa 21 listopada WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NAJŚW. MARYI PANNY. 

18.00 + Janusza Turkowskiego z racji imienin.

Czwartek 22 listopada.

18.00.

Piątek 23 listopada WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII, DZIEWICY I MĘCZENNICY.

18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem O. Pio.

Sobota 24 listopada WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC, KAPŁANA I TOWARZYSZY.

18.00 + Ludmiłę Tarczyńską w 4r. śm.
 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
11listopada 2018r.


07.30 +Juliannę, Jana i Józefa Kuliś dziadków Jadwigę i Michała Naftyńskich, Joannę i Józefa Kuliś.

09.00 Msza św. zbiorowa.

11.00 + Janinę Węc w 11r. śm.

12.30 + Janinę Dytkowską w 6r. śm. Barbarę, Michała i Helenę Dytkowskich Stefanię i Józefa Pociaskich Stanisława Kanarka Tadeusza Zdziesińskiego Agnieszkę i Filipa Podczaskich Stanisława, Mariannę, Józefę Kostków.

18.00 + Stefana Gogacz w 24r. śm. Józefę Komorek, Mariannę i Piotra Kropielnickich.

poniedziałek 12 listopada WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA.

18.00 O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii Żelasko z okazji 14r. urodzin.

wtorek 13 listopada WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA,IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI.

18.00.

środa 14 listopada.

18.00.

czwartek 15 listopada.

18.00 + Jerzego Zielińskiego Jego rodziców i dziadków, rodziców i dziadków Orzechowskich, Janinę Wartałowicz.

piątek 16 listopada.

18.00 + Annę i Tadeusza Ofiara Jerzego i Bogumiłę Koniecznych.

sobota 17 listopada WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY.

17.30 + Cecylię-Czesławę z racji imienin Karola, Bogumiła, Edwarda Sopińskich Jej rodziców Piotra i Felicję Szewczyk oraz rodzeństwo.

18.00 + Elżbietę Kielak z racji imienin Genowefę i Zygmunta Kielak C.r. Góreckich.
 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
04 listopada 2018r.

07.30 + Zbigniewa, Jacka i Marię Tomczyk.

09.00 Msza św. zbiorowa.

11.00 + Sławomira Dzierżaka z racji imienin.

12.30 + Juliannę w r. śm. i Józefa Pacholaków.

18.00 + Stanisława Salamonika w 2r. śm.

poniedziałek 05 listopada.

18.00 Msza św. wypominkowa oktawa 5.

wtorek 06 listopada.

18.00 Msza św. wypominkowa oktawa 6.

środa 07 listopada.

18.00 Msza św. wypominkowa oktawa 7.

czwartek 08 listopada.

18.00 Msza św. wypominkowa oktawa 8.

piątek 09 listopada ŚWIĘTO ROCZNICY POSWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.

18.00

sobota 10 listopada WSPOMNIENIE ŚW LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA.

18.00 O prowadzenie i światło Ducha św. dla rodzin: Mazgajskich, Bednarków, Szczepańskich, Anderlede, Sylor i Jolowiczów.


XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
28 października 2018r.

07.30 +Honoratę i Antoniego Bednarek, Roberta Majchrzaka, Jadwigę i Władysława Zawada, Halinę i Wacława Franiewskich, Weronikę i Piotra Kwaśniewskich.

11.00 Dziękczynna w r. ślubu Anny i Jacka z prośbą  o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów i ich dzieci Kasi i Franciszka.

11.00 Dziękczynna w 40 r. ślubu Ewy i Józefa Wiktorskich o Boże Błogosławieństwo dla Jubilatów, ich dzieci i wnuków.

12.30 + Mariana Płocińskiego, C.r. Płocińskich i Chorosiów.

18.00 + Ryszarda, Irenę, Tadeusza Kurpiewskich, Edwarda Głodka.

Poniedziałek 29 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 29.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 29.

Wtorek 30 października.

18.00 +Marcina Bednarek greg. 30.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 30.

Środa 31 października.

18.00 + Krystynę Jakubiak w 1r. śm.

Czwartek 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

07.30 + Alinę Bogurad w 2 miesiące po śmierci.

09.00 + Stanisławę i Józefa Dubickich, Teresę Piskorz.

09.00 + Danielę Adaszewską w 3r. śm.

12.00 Msza św.  na cmentarzu (oktawa1).

Piątek 2 listopada DZIEŃ ZADUSZNY.

09.00 +Kazimierza, Annę, Ojczyma Bolesława, córkę Małgorzatę, brata Jerzego z żoną Ireną.

12.00 Msza św. na cmentarzu (oktawa2).

18.00 + Kpt. Jacka Pawluka w 12r. śm., Mariannę i Mikołaja Duda, Jerzego Ptaszyńskiego, Mariana Pawluka.

Sobota 3 listopada.

18.00 Msza św. wypominkowa (oktawa3).
18.00 + Stanisława w 2r. śm. i Janinę w 7r. śm. Kobla.




XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
21 października 2018r.

07.30 + Witolda Zabielewicz w 3r. śm.
09.00 MSZA ŚW. ZBIOROWA.
11.00 + Zofię i Zdzisława Drejko, Kazimierę i Mariana Szczyglaków.
12.30 + Aleksandrę Gogacz w 4r. śm.
18.00 + Teresę Sitek i Tadeusza Andrzejaka z racji ich imienin.

Poniedziałek 22 października WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 22.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 22.

Wtorek 23 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 23.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 23.
18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. O. Pio.

Środa 24 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 24. 
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 24.

Czwartek 25 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 25.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 25.

Piątek 26 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 26.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 26.

Sobota 27 października.

09.00 + Sabinę Wojciechowską z racji imienin i Aleksandra Wojciechowskiego.
18.00 + Marcina Bednarek greg. 27.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 27.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
14 października 2018r.

07.30 + Stanisława Kulisia, Wacławę i Henryka Rockich.
09.00 Msza św. zbiorowa.
11.00 + Witolda Rockiego w 2r. śm.
12.30 +Jadwigę, Stanisława i Lecha Doboszów, Stefana Kosiorka, Stanisławę i Józefa Irków.
18.00 + Wandę Bogucką, Kazimierę i Czesława Kurowskich.

Poniedziałek 15 października. WSPOMNIENIEŚW. TERESY Z AVILA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 15.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 15.
18.00 + Jerzego Zielińskiego Jego rodziców i dziadków, rodziców i dziadków Orzechowskich, Janinę Wartałowicz.

Wtorek 16 października. WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 16.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 16.

Środa 17 października. WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 17.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 17.
18.00 + Leona grzybowskiego w 47r. śm.

Czwartek 18 października. ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 18.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 18.

Piątek 19 października. WSPOMNIENIE BŁ. JERZEGO POPIEŁUSZKI, KAPŁANA I MĘCZENNIKA.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 19.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 19.

Sobota 20 października. WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, KAPŁANA.

18.00 + Marcina Bednarek greg.20.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 20.
XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
07 października 2018r.

07.30 +Edwardę, Wacława i Krzysztofa Przybysz.
09.00 Msza św. zbiorowa.
11.00 Dziękczynna w 20r. ślubu Jolanty i Dariusza z prośbą o Boże Błogosławieństwo.
12.30 
18.00 + Hieronima i Halinę w r. śm.

Poniedziałek 8 października

18.00 + Marcina Bednarek greg. 8.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 8.

Wtorek 9 października Bł. Wincentego Kadłubka.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 9.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 9.

Środa 10 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 10.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 10.

Czwartek 11 października św. Jana XXIII papieża.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 11.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 11.

Piątek 12 października Bł. Jana Beyzyma kapłana.

16.00 Ślub: Tomasza i Katarzyny.
18.00 + Marcina Bednarek greg. 12.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 12.

Sobota 13 października Bł. O. Honorata Koźmińskiego.

17.30 + Edwarda Królaka z racji imienin.
18.00 + Marcina Bednarek greg. 13.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 13.
18.00 + Edwardę z racji imienin i Henryka Franiewskich.

 
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
30 września 2018r.

07.30 + Jana w r. śm. i Stefana Kowalczyków.
09.00 Msza św. zbiorowa.
11.00 + Roberta Majchrzaka, Halinę i Wacława Franiewskich.
12.30 + Stanisława Kanarka w r. śm., Józefa, Janinę, Mieczysława i Bogdana Kanarków, Stefanię i Józefa Pociaskich.
18.00 + Hieronima Magierę z racji imienin, Helenę, Stanisława, Henryka i Łukasza Abramczyków.

PONIEDZIAŁEK 01 października Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

18.00 Msza św. Wypominkowa.
18.00 + Marcina Bednarek greg.1.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg.1.

WTOREK 02 października Świetych Aniołow Stróżów.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 2.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 2.
18.00 + Tadeusza, Teresę, Czesława, Mariannę i Stanisława Karwowskich.

ŚRODA 03 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 3.
18.00 +Kazimierza Czerczak greg. 3.

CZWARTEK 04 października Św. Franciszka z Asyżu.

17.30 + Marcina Bednarek greg. 4.
17.30 + Kazimierza Czerczak greg. 4.
18.00 W intencji Bogumiły i Pawła w 15r. ślubu, i ich dzieci Marię i Piotra.

PIĄTEK 05 października Św. Faustyny Kowalskiej.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 5.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 5.

SOBOTA 06 października.

18.00 + Marcina Bednarek greg. 6.
18.00 + Kazimierza Czerczak greg. 6.