Aktualności i informacje -> Ogłoszenia

10 WRZEŚNIA 2017 ROKU

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie NMP Bolesnej.

2. Przyjmujemy już intencje mszalne na 2018r.

3. Na najbliższą sobotę 16 września na godz. 10.00 zapraszamy na plebanię młodzież klas III Gimnazjum i starszą w celu dokonania zapisu na przygotowanie do Bierzmowania.

4. W najbliższą niedzielę - 17 września, o godz. 12.30 będzie odprawiona Msza św. za żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, których doczesne szczątki spoczywają na naszym cmentarzu. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

5. Gość Niedzielny do nabycia przed kościołem.

17 WRZEŚNIA 2017 ROKU- XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym przypada liturgiczne wspomnienie Świętego Abpa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego obecnego w naszej świątyni w czcigodnych relikwiach. Dlatego też właśnie relikwiami Świętego udzielamy dziś błogosławieństwa na zakończenie każdej Mszy św.

2. Jutro Uroczystość Św. Stanisława Kostki-Patrona młodzieży.

3. Zaczęliśmy przyjmować intencje mszalne na 2018r. Zapraszamy do kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-17.45, w soboty 10.00-12.00.

4. W najbliższą sobotę (23 września) przypada liturgiczne wspomnienie Św. O. Pio. O godz. 18.00       Mszę św. odprawi i spotkanie poprowadzi gwardian zakroczymskiego klasztoru Ojców Kapucynów O. Wojciech.

5. Gość Niedzielny do nabycia przed kościołem i w zakrystii.