Aktualności i informacje -> Ogłoszenia. 
,
 

 
  OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
  1 PAŹDZIERNIKA 2023
 

  
Mamy jeszcze kilka wolnych terminów dla Mszy św. Gregoriańskich na 2025 rok.

Zakończylismy zapisy młodzieży szkół ponadpodstawowych na przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w 2024 roku. Na  pierwsze spotkanie zapraszamy 6 października na godzinę 19.00.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy miesiąc szczególnej modlitwy Kościoła na różańcu. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni będą odprawiane w niedziele o godz. 1730, w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 1800
Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
Dziś po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna.

W tym tygodniu:
- Pierwszy Pniedziałek Miesiąca. O godz. 1800 Msza św. z modlitwą za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych i nabożeństwo różańcowe.
- Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 1700. O godz. 1800 Msza św. i nabożeństwo różańcowe z pierwszopiatkową adoracją Najświętszego Sakramentu. - Pierwsza Sobota Miesiąca. O godz. 800 Msza Św. i pierwszosobotnie nabożeństwo połączone z nabożeństwem różańcowym.

Za dwa tygodnie - w niedzielę 15 października wraz z całym Kościołem w Polsce będziemy przeżywali 45 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową naszego rodaka kard. Karola Wojtyłę - Jana Pawła II. Będzie to w naszej ojczyźnie kolejny Dzień Papieski i możliwość wsparcia (ofiarami składanymi do puszek) edukacji szczególnie uzdolnionej, a pochodzącej z mniej zamożnych rodzin, młodzieży.

21 października organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu i Kostomłotach. Koszt sto złotych, wyjazd o godz. 06.00 rano z parkingu przy kościele zapisy po każdej Mszy św. i w kancelarii parafialnej.