Aktualności i informacje -> Ogłoszenia

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
19  WRZEŚNIA 2021 r.

W najbliższy czwartek - 23 września przypada 53 rocznica śmierci Św. O. Pio.
W tym dniu o godz. 1800 odprawimy Mszę św. dziękczynną za łaski i wszystkie uzdrowienia dokonane za wstawiennictwem Świętego, który jest obecny w naszym kościele w swoich czcigodnych relikwiach. Prosić też będziemy o pomoc i wszelkie potrzebne nam i naszym bliskim łaski. Podziękowania i prośby do Świętogo Ojca Pio możemy składać do skarbony przy kaplicy Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej Świętego Ojca Pio z Opiekunem Grupy O. Wojciechem Gwardianem klasztoru Ojców Kapucynów w Zakroczymiu.

Na 16 października planujemy zorganizować pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Zapisy w niedziele w zakrystii, w tygodniu w kancelarii parafialnej.